консультації українською/или на русском

Дмитро Шевчук

трохи про себе
Життевий досвід
для психотерапевта відіграє велике значення. Чим більше, тим легше зрозуміти клієнтів.

І в мене його достатньо. Зростання в неповній сім'ї, дорослішати в 90-х, працювати в нульових; втратити сім'ю, друзів, бізнес, багато разів змінити місце проживання, постійно вирішувати різні питання і дає цей серйозний життєвий досвід.

Тому легко розумію травмованих батьками, державою, подружжям, друзями, а також людей із різних соціальних верств та вікових груп.

Досвід та впевненість у собі, регулярна практика та супервізії для психотерапевта дуже важливі.
Практики та знання
з 2008 року практикує японську цілительську систему "Рей-Кі". Це універсальна енергія простору, яка допомагає відновлювати енергетику, вирішувати питання з негативним впливом неусвідомлених аспектів, дає можливість краще відчувати людей та допомагати їм навіть на відстані. З 2013 року практикував остеопатичний масаж, з 2014 року практикую Космоенергетику, яка розширила мої можливості роботи з тими аспектами, які ми не бачимо і не всі можуть відчути.

З дитинства мене вабило та цікавило те, що іншим "дивно і незрозуміло". Мені завжди було цікаво те, що за межею, те, що не можна помацати, те, що, можливо, нами рухає чи навіть керує.
Шлях до психології
з 2014 року після операції на хребті я освоїв реабілітаційну систему "Зцілюючий Імпульс" Голтіса і в 2015 заснував "Імпульс Клуб Київ" де і пропрацював з людьми за цією чудовою системою 5 років /реабілітація, харчування, голодування/ паралельно проводячи семінари та онлайн для "Академії Голтіса". Тут я й усвідомив, що всі фізичні проблеми у людини "від голови", тобто від її психоемоційних станів та реакцій.

З 2016 року вивчав психологію, а з 2018 року психосоматику GNM.

"Зцілюючий Імпульс" я практикую регулярно: тренуюся і викладаю іншим.
про систему Голтіса
GNM-Психосоматика
у ній я знайшов себе повністю. Це те, що допомагає мені зрозуміти світ і регулярно вирішувати свої психоемоційні та фізичні завдання. Це універсальний та фундаментальний інструмент.

Психотерапія - це основний шлях до здоров'я, тому що працює не лише з "головою" клієнта, а й із душею. І оскільки всі хвороби носять психосоматичний характер, то й лікувати їх найефективніше за допомогою спеціальної психотерапії. Це робота із причинами, а не з їх наслідками.

Мої вчителі це насамперед практики з великим стажем роботи та особистої терапії: Сергій Міщук, Володимир Хмелько, Ксенія Доман.
Моя історія про грижу та ІШІАС. Інвалід у 35 років?
Моя історія про три алергії та бронхіальну астму.

Психосоматологія GNM+

відеокурс
 • 1
  відеолекції
  про "п'ять біологічних законів" ННМ (GNM доктора Райка Хамера)
 • 2
  приклади
  розбори частих захворювань та їх психосоматичних причин
 • 3
  довідники
  довідникові матеріали з усіх поширених захворювань
 • 4
  дод. матеріали
  факти та експерименти, що підтверджують знання ННМ
 • 5
  техніки
  психологічні техніки для роботи з собою або близькими
 • 6
  терапія
  є пакети участі з особистою терапією ваших захворювань
Дмитро Шевчук
GNM-Психосоматика
Сесії проводяться онлайн.
Phone: +38 067 535 36 63
E-mail: psy.gnm@gmail.com