Онлайн навчання по
Психосоматиці GNM

"Практикум" з Дмитром Шевчуком.
"Германська нова медицина" доктора Райка Хамера.
Кому підійде програма
Абсолютно кожному
Для себе
Допоможе краще зрозуміти: причини власних діагнозів та конфліктів; ваших дітей та родичів; налагодити контакт зі своїм тілом - навчитися відчувати себе та близьких. Моя мама та син давно вже знають, що від мікробів не хворіють. Можливо через це і не потрапили у ковідну історію.
Для медиків
Якщо ви діючий лікар або працівник МОЗ - ГНМ відкриє вам нові горизонти в розумінні процесів людського організму. Ви по-іншому бачитимете ваших пацієнтів та їх проблеми. Глибина GNM даэ фундаментальність розуміння взаємозалежності психіки та тіла.
Нова професія
Це чудова можливість освоїти те, на що у вас раніше не вистачало духу. Якщо ваше покликання "допомагати людям", але до медичної освіти з якоїсь причини ви не дійшли - ГНМ вам вкаже вірний вектор у розумінні та вирішенні діагнозів.
Для діючих психологів
Чи ви є починаючим фахівцем або досвідченим - ці знання допоможуть вам глибше бачити і опрацьовувати клієнтські запити. Знання та практика технік курсу ГНМ суттєво розширюватиме ваші можливості.
У програмі навчання
6 тижнів по суботах
 • Теорія ГНМ. Розбір та приклади механізмів діагнозів та симптомів.
  Психосоматичне занурення у конкретний орган чи систему організму з погляду механіки "П'яти біологічних законів" ГНМ доктора Райка Хамера та специфіки конфліктів. Розбір найпоширеніших захворювань.
 • Структура терапії. Психологічні техніки роботи з клієнтами.
  Ви отримаєте алгоритм, структуру та інструменти (техніки) для роботи з клієнтами, як у режимі дистанційному/онлайні так і очному/оффлайні. Зрозумієте основні біологічні та психологічні конфлікти індивіда.
 • Практика у парах. Розвиток чутливості та спостережливості.
  Практика – це основа навчання. Тому тестуватимемо і застосовуватимемо психологічні техніки, працюватимемо з особистими діагнозами, проводитемо демонстраційні роботи, тренуватись.
 • Терапевтичний простір.
  Це простір, у якому кожен важливий; у якому всі ваші прояви приймаються; в якому дбайливо відбувається ваше лікування або трансформація. Це спільнота, яка допоможе вам по-новому зрозуміти природу своїх вчинків.
 • Закрита група підтримки.
  У цій групі ви зможете обговорювати питання, ділитися досвідом, отримувати підтримку, допомогу, відповіді, вирішувати свої запити щодо терапії. Тренуватися та напрацьовувати досвід. Група залишається назавжди. Як показує практика – це дуже важливий елемент навчання.
Так. У програмі досить багато теорії та практики, щоб почати працювати з клієнтами. Звичайно ж, напрацювання досвіду відбувається протягом всієї діяльності. І чим її більше, тим досвідченіший і цінніший фахівець.
План навчання
модулі по 6 годин
 • 1
  Практика
  Приклади та напрацювання відчування та розуміння психосоматичного механізму. Моделювання різноманітних життєвих ситуацій.
 • 2
  Основні системи організму та діагнози
  Розбір найпоширеніших захворювань. Вивчення основних систем людського організму та його психосоматичних особливостей.
 • 3
  Робота с діагнозами 1
  Структура GNM-терапії. Вивчення психологічних технік.
 • 4
  Практика 1
  Застосування психологічних технік, робота у парах.
 • 5
  Робота с діагнозами 2
  Як працює GNM-фахівець, додаткові психологічні техніки.
 • 6
  Практика 2
  Застосування психологічних технік, робота у парах. Запитання-відповіді.
Умови навчання
Онлайн в єфірі (наживо)
Перша частина вивчається самостійно за відеокурсом у будь-який час - це "теорія ГНМ" і додатково тут матеріали для поглиблення в процеси квантової фізики, ефектів плацебо та ноцебо, сили думки, вплив людського поля, програмування та навіювання. А також факти про хибну концепцію вірусів Коха та Пастера. Історії доктора Райка Хамера та Стефана Ланки та додаткові факти неспроможності сучасної офіційної медицини:
https://psy-gnm.com.ua/psyhosomatyka-videokurs - 120$

Потім буде 6 модулів по 6 годин кожен раз на тиждень по суботах онлайн у прямому ефірі у вебінарній кімнаті Zoom. Записи зберігаються для вас і доступні в окремому власному кабінеті на цьому сайті.

 • Кожен модуль, якщо оплачувати окремо – 120$
 • або якщо всі 6 модулів відразу сплатити - 500 $ (по 83 $ модуль)

 • Ще один варіант участі, такий собі тестовий: для знайомства зі мною ви проходите перший модуль за 120$ і якщо вас все влаштовує, то лишається доплата 380$ за весь курс.


⬇︎ Дізнатися про найближчу дату навчання можна тут ⬇︎

Варіанти оплати
На всі випадки і для різних країн
UA033220010000026009320066849 - номер карти підприємця ( IBAN )

2887807270
- ІНН індивід-й податковий номер
ФОП Шевчук Д. Ю. / Shevchuk Dmytro

Номер для оплати IBAN використовується також, як і звичайний номер банківської картки: скопіюйте його та вставте в поле картки отримувача вашої банківської програми, а також і номер ІНН. Якщо ви не бачите весь номер IBAN - переверніть телефон горізонтально. ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
Дмитро Шевчук
GNM-Психосоматика
Сесії проводяться онлайн.
Phone: +38 067 535 36 63
E-mail: psy.gnm@gmail.com