консультації українською/ или на русском

GNM - спеціаліст

Дмитро Шевчук

Чим я можу вам допомогти

насамперед це ПСИХОСОМАТИКА
GNM-Психосоматика
Це те, заради чого я вивчаю психологію та GNM за допомогою яких допомагаю людині позбутися її хвороб і те, заради чого я залишив усю попередню діяльність.

Усі хвороби психосоматичні! GNM" Німецька нова медицина" доктора Хамера (ННМ) це відповіді майже на всі питання про здоров'я та хвороби. Багато з них можна вилікувати за допомогою спеціальної психотерапії, заснованої на знаннях GNM: від застуд до пухлин, від алергій до астми. GNM базується на законах біології про людину.
І головне в GNM, це те, що вона доведена - ВЕРИФІКОВАНА 28 разів.

Опис роботи Психосоматолога...
Вартість послуг
GNM-Психологія
це ключ до багатьох питань розвитку особистості, цілительства, шляху до себе. За допомогою психосоматичній терапії можна вирішити багато питань: неприродні почуття – провини, сорму, образ; тяжкі незакінчені відносини та прив'язки; знайти втрачені життєві сили та нові смисли та орієнтири; розібратися у сімейних та робочих конфліктах; позбавитися першопричини багатьох проблем - страхів.
Страх це основна складова багатьох труднощів: від психічних і фізичних хвороб до неможливості розвиватися і рухатися своїм шляхом.
GNM-терапія – це сучасний Грааль. Для непосвячених це видається чистою магією. Сучасний підхід GNM дуже відрізняється від класичних методів психології.
Вартість послуг
GNM-Коуч для досягнення цілей
коучинг - напрямок молодий і стрімко розвивається у вік великих можливостей та досягнень, темпів та вимог.

Коучинг це один із інструментів психотерапії. Він дозволяє знайти людині свої власні цілі та забезпечує найефективніші шляхи та сценарії для їх досягнення. GNM-коучинг - це новий щабель у розумінні клієнта та його цілей.

Коуч бачить неупереджено та допомагає знайти клієнту його внутрішні деструктивні програми, хибні переконання, а також сильні сторони особистості та приховані можливості; допомагає побудувати алгоритм досягнення успіху - Це дають спеціальні техніки питань.

Зважись на досягнення своїх мрій!
Вартість послуг
Практик
мій початок шляху роботи з собою та людьми – це енергетичні практики, які дозволяють відновити незрозумілі втрати енергії та життєвих сил; припинити деструктивний вплив невидимих чинників на різні сфери життєдіяльності людини. Це системи цілительства Рейки та частоти Космоенергетики.

Це універсальні інструменти, що не потребують проникнення в підсвідомість, знання причин проблем, особистого контакту з клієнтом. Робота може проводитися як у фізичному контакті так і дистанційно на будь-якій відстані.

Рейки, Космоенергетика та медитації – це мої особисті практики "на кожен день". Для відновлення, заспокоєння, наповнення.
Мастер-тренер "Зцілюючий Імпульс"
це великий етап мого розвитку у роботі з людьми через спеціальну фізкультуру та реабілітацію; правила харчування та голодування. Це система "Зцілюючий Імпульс" нашого сучасника та співвітчизника, людини легенди Голтіса. З 2015 року я пропрацював з людьми за цією чудовою системою відновлення здоров'я в "Імпульс Клуб Київ" та "Академії Голтісу" як ведучий семінарів, тренінгів та онлайн програм; навчав тренерів.

Це цілісна система відновлення людини після тяжких травм, операцій, падіння будь-якого рівня. Вона допомогла багатьом тисячам, як і мені, набути повноцінного життя. Це система, це цілісне бачення людини. І саме тому вона геніальна.
Навчання Імульсу
Три рівні організму, які торкається "Спеціальна біологічна програма" – хвороба.
Три фактори хвороби при збігу яких людина, швидше за все, занедужає і як перешкодити цьому.
Трохи про себе
хвилинка самолюбування )
Життевий досвід
для психотерапевта відіграє велике значення. Чим більше, тим легше зрозуміти клієнтів.

І в мене його достатньо. Зростання в неповній сім'ї, дорослішати в 90-х, працювати в нульових; втратити сім'ю, друзів, бізнес, багато разів змінити місце проживання, постійно вирішувати різні питання і дає цей серйозний життєвий досвід.

Тому легко розумію травмованих батьками, державою, подружжям, друзями, а також людей із різних соціальних верств та вікових груп.

Досвід та впевненість у собі, регулярна практика та супервізії для психотерапевта дуже важливі.
Практики та знання
з 2008 року практикує японську цілительську систему "Рей-Кі". Це універсальна енергія простору, яка допомагає відновлювати енергетику, вирішувати питання з негативним впливом неусвідомлених аспектів, дає можливість краще відчувати людей та допомагати їм навіть на відстані. З 2013 року практикував остеопатичний масаж, з 2014 року практикую Космоенергетику, яка розширила мої можливості роботи з тими аспектами, які ми не бачимо і не всі можуть відчути.

З дитинства мене вабило та цікавило те, що іншим "дивно і незрозуміло". Мені завжди було цікаво те, що за межею, те, що не можна помацати, те, що, можливо, нами рухає чи навіть керує.
Шлях до психології
з 2014 року після операції на хребті я освоїв реабілітаційну систему "Зцілюючий Імпульс" Голтіса і в 2015 заснував "Імпульс Клуб Київ" де і пропрацював з людьми за цією чудовою системою 5 років /реабілітація, харчування, голодування/ паралельно проводячи семінари та онлайн для "Академії Голтіса". Тут я й усвідомив, що всі фізичні проблеми у людини "від голови", тобто від її психоемоційних станів та реакцій.

З 2016 року вивчав психологію, а з 2018 року психосоматику GNM.

"Зцілюючий Імпульс" я практикую регулярно: тренуюся і викладаю іншим.
про систему Голтіса
Психологія
у ній я знайшов себе повністю. Це те, що допомагає мені зрозуміти світ і регулярно вирішувати свої психоемоційні та фізичні завдання. Це універсальний та фундаментальний інструмент.

Психотерапія - це основний шлях до здоров'я, тому що працює не лише з "головою" клієнта, а й із душею. І оскільки всі хвороби носять психосоматичний характер, то й лікувати їх найефективніше за допомогою спеціальної психотерапії. Це робота із причинами, а не з їх наслідками.

Мої вчителі це насамперед практики з великим стажем роботи та особистої терапії: Сергій Міщук, Володимир Хмелько, Ксенія Доман.
Моя історія про грижу та ІШІАС. Інвалід у 35 років?
Моя історія про три алергії та бронхіальну астму.

Психосоматологія GNM+

відеокурс
 • 1
  відеолекції
  про "п'ять біологічних законів" ННМ (GNM доктора Райка Хамера)
 • 2
  приклади
  розбори частих захворювань та їх психосоматичних причин
 • 3
  довідники
  довідникові матеріали з усіх поширених захворювань
 • 4
  дод. матеріали
  факти та експерименти, що підтверджують знання ННМ
 • 5
  техніки
  психологічні техніки для роботи з собою або близькими
 • 6
  терапія
  є пакети участі з особистою терапією ваших захворювань
Дмитро Шевчук
GNM-Спеціаліст
Сесії проводяться онлайн.
Phone: +38 067 535 36 63
E-mail: psy.gnm@gmail.com